Nasze psy

bunia

BUNIA

Z Borysem stanowią nierozłączną parę żarłocznych weryfikatorów dobrego samopoczucia osób, z którymi pracujemy. Na co dzień łapa w łapę walczą z zespołem stresu pourazowego naszych pacjentów wspierając pracę terapeutyczną, na szkoleniach kradną buziaki i zdobywają serca kursantów. Bunia szybko wyczuwa stres i napięcie – reaguje na objawy niepokoju i pobudzenia wskakując na kolana i skupiając na sobie całą uwagę tak długo, aż objawy nie ustąpią. To mały pies z wielkim sercem! I czterokomorowym żołądkiem!


borys.jpg

BORYS

Mops towarzyszący. Kochająco-chrapiący. Dość leniwy. Jeśli kiedykolwiek zobaczysz, że biegnie – zacznij biec w tę samą stronę, bo to znak, że coś strasznego go goni. Albo gdzieś pojawiło się jedzenie… Tak czy siak, warto biec.


smart

SMART

Pierwszy pies Pawła i Gosi – od niego zaczęła się ich przygoda z dogoterapią i psami rasy bearded collie. Te pasterskie kudłacze to zwierzęta o bardzo przyjaznym usposobieniu, uwielbiające kontakt z człowiekiem. Smart to psi senior, ma już ponad 12 lat i przeszedł na zasłużoną emeryturę. Pracował z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, odwiedzał przedszkola, szkoły, pacjentów szpitali i całą masę innych placówek. To najbardziej kochany kudłaty dywan, jaki chodzi po świecie.


czort

CZORT

Wspierał Smarta w pracy dogoterapeutycznej. Obecnie ma 9 lat i powolutku planuje przejście na zasłużony odpoczynek.


fiona.jpg

FIONA

Suczka z trudną przeszłością, ale i ogromnym potencjałem; obecnie dzielnie współpracuje z Gosią Kozłowską i jest psem szkolonym do poszukiwań w Ochotniczej Straży Pożarnej Falenty. Najmłodsza z kudłatego trio.