pracowniaPracownia Psychologiczna Surge

Zespół Pracowni Psychologicznej Surge zajmuje się problematyką stresu zawodowego i zaburzeń potraumatycznych u przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych. Prowadzą krótko i długoterminowe terapie, szkolą, edukują, piszą bajki terapeutyczne. Fortiora założyli, żeby ułatwić osobom potrzebującym dostęp do świadczeń, których normalnie nie mogliby uzyskać.

klubokawiarnia

Klubokawiarnia Życie Jest Fajne

Misją Klubokawiarni „Życie jest fajne” jest zapewnienie warunków do aktywności społecznej, zawodowej i kulturalnej dla dorosłych osób dotkniętych autyzmem i ich opiekunów. Zawsze użyczają nam miejsca na fundacyjne szkolenia i spotkania, żebyśmy mieli gdzie się podziać z naszymi pomysłami i pamiętali, że Życie Jest Fajne.

dej.gif

Fundacja Daj Herbatę

Fundacja DAJ HERBATĘ działa na rzecz ludzi dotkniętych bezdomnością.
Zaopatruje naszych podopiecznych w ciepłe posiłki i napoje w każdy poniedziałek!

DobraFabryka_logotyp.jpg.700x700_q80

Fundacja Dobra Fabryka

Fundacja założona przez Szymona Hołowię po to, by ROBIĆ DOBRO!               W ramach projektu DACH NAD GŁOWĄ robimy dobro razem 🙂 Gdyby nie ich pomoc udzielanie pomocy mieszkaniowej chłopakom borykającym się z PTSD i bezdomnością nie byłoby możliwe.

pobrane

Stowarzyszenie Samopomocy Bursa im. H. Ch. Kofoeda

Nasi podopieczni wiedzą, że w schronisku na Lnianej mogą liczyć na spokojne miejsce, w którym zaczną swój indywidualny program wychodzenia z bezdomności. Trzeba też przyznać – tamtejsi kucharze karmią naprawdę super! 🙂

Marek Pracz, Marta Rybicka i Michał Paćko

Marta i Marek niestrudzenie fotografują nasze fundacyjne zmagania, szczególnie angażując się w reporterską dokumentację projektu Medycy na Ulicy. Michał Paćko stworzył i udostępnił nam swoje fantastyczne zdjęcia, skoncentrowane na problematyce zaburzeń potraumatycznych weteranów misji poza granicami kraju. Bez zdjęć Marty, Michała i Marka nie moglibyśmy pokazać światu naszej strony internetowej.  Dziękujemy i niezmiennie podziwiamy, a Michałowi dodatkowo dziękujemy za służbę!