pracowniaPracownia Psychologiczna Surge

Zespół Pracowni Psychologicznej Surge zajmuje się problematyką stresu zawodowego i zaburzeń potraumatycznych u przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych. Prowadzą krótko i długoterminowe terapie, szkolą, edukują, piszą bajki terapeutyczne. Fortiora założyli, żeby ułatwić osobom potrzebującym dostęp do świadczeń, których normalnie nie mogliby uzyskać.

klubokawiarnia

Klubokawiarnia Życie Jest Fajne

Misją Klubokawiarni „Życie jest fajne” jest zapewnienie warunków do aktywności społecznej, zawodowej i kulturalnej dla dorosłych osób dotkniętych autyzmem i ich opiekunów. Zawsze użyczają nam miejsca na fundacyjne szkolenia i spotkania, żebyśmy mieli gdzie się podziać z naszymi pomysłami, i pamiętali, że Życie Jest Fajne.

dej.gif

Fundacja Daj Herbatę

Fundacja DAJ HERBATĘ działa na rzecz ludzi bezdomnych.
Naszych podopiecznych zaopatruje w ciepłe posiłki i napoje.

Marek Pracz

Niestrudzony fotograf naszych fundacyjnych zmagań, szczególnie zaangażowany w reporterską dokumentację projektu Medycy na Ulicy. Bez jego zdjęć, strony internetowej światu byśmy nie pokazali. Dziękujemy i niezmiennie podziwiamy!

Reklamy