pracowniaPracownia Psychologiczna SURGE

Zespół Pracowni Psychologicznej Surge zajmuje się problematyką stresu zawodowego i zaburzeń potraumatycznych u przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych. Prowadzą krótko i długoterminowe terapie, szkolą, edukują, piszą bajki terapeutyczne. Fortiora założyli, żeby ułatwić osobom potrzebującym dostęp do świadczeń, których normalnie nie mogliby uzyskać.

logo-cw_3D79jAz

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

Centrum Weterana pełni funkcję ośrodka, w którym weterani działań poza granicami państwa oraz rodziny żołnierzy i pracowników wojska poległych podczas tych działań, uzyskują pomoc i radę. Centrum tworzą bardzo przyjaźni ludzie, na których czele stoi płk Szczepan Głuszczak. Integrują środowisko działające na rzecz Weteranów, edukują i upowszechniają wśród społeczeństwa wiedzę na temat dorobku i znaczenia udziału żołnierzy Wojska Polskiego w misjach i operacjach wojskowych. Wspaniale pielęgnują pamięć o żołnierzach i pracownikach wojska, którzy oddali życie w działaniach poza granicami państwa. Dziękujemy, że jesteście!

klubokawiarnia

Klubokawiarnia Życie Jest Fajne

Misją Klubokawiarni „Życie jest fajne” jest zapewnienie warunków do aktywności społecznej, zawodowej i kulturalnej dla dorosłych osób dotkniętych autyzmem i ich opiekunów. Zawsze użyczają nam miejsca na fundacyjne szkolenia i spotkania, żebyśmy mieli gdzie się podziać z naszymi pomysłami i pamiętali, że Życie Jest Fajne.

dej.gif

Fundacja Daj Herbatę

Fundacja DAJ HERBATĘ działa na rzecz ludzi dotkniętych bezdomnością.
Zaopatruje naszych podopiecznych w ciepłe posiłki i napoje w każdy poniedziałek!

DobraFabryka_logotyp.jpg.700x700_q80

Fundacja Dobra Fabryka

Fundacja założona przez Szymona Hołownię po to, by ROBIĆ DOBRO!               W ramach projektu DACH NAD GŁOWĄ robimy dobro razem 🙂 Gdyby nie ich pomoc udzielanie pomocy mieszkaniowej chłopakom borykającym się z PTSD i bezdomnością nie byłoby możliwe.

pobrane

Stowarzyszenie Samopomocy Bursa im. H. Ch. Kofoeda

Nasi podopieczni wiedzą, że w schronisku na Lnianej mogą liczyć na spokojne miejsce, w którym zaczną swój indywidualny program wychodzenia z bezdomności. Trzeba też przyznać – tamtejsi kucharze karmią naprawdę super! 🙂

Marek Pracz, Marta Rybicka i Michał Paćko

Marta i Marek niestrudzenie fotografują nasze fundacyjne zmagania, szczególnie angażując się w reporterską dokumentację projektu Medycy na Ulicy. Michał Paćko stworzył i udostępnił nam swoje fantastyczne zdjęcia, skoncentrowane na problematyce zaburzeń potraumatycznych weteranów misji poza granicami kraju. Bez zdjęć Marty, Michała i Marka nie moglibyśmy pokazać światu naszej strony internetowej.  Dziękujemy i niezmiennie podziwiamy, a Michałowi dodatkowo dziękujemy za służbę!